No items found.
Zakladatelka a organizátorka

Karolína Pištěková

Královna, jelikož jsem přivedla na svět miminko jménem Divine festival, kterému dávám od začátku lásku a jsem vděčná, že na to nejsem sama.

Považuji se za šťastnou bytost, kterou baví tvořit si svůj vlastní život a plnými doušky ho žít, ne jen snít.

Využiji prostor ať se můžu alespoň trochu popsat. Jsem tanečnice nejen s ohněm, jsem vášnivá objevovatelka světa, jsem jogínka a též školitelka budoucích předavatelů jógy na škole Yoga4Yogi. Dokážu ušít kostým nebo pracovat s macrame či vyrábět amulety. Zanedlouho vyjde má první kniha, a budu i tak trochu spisovatelka. Aktuálně vytvářím zdravé raw tyčinky pro ženy - Jsi Božská. Je toho hodně, jsem jak malé dítě a nepřestává mě udivovat, co vše život a svět přináší. Vše je propojeno a vše je v pohybu.

Nejvíc mě asi vystihuje to, že mě baví žít moje vize v hlavě neboli sny a následně je převést do hmoty.

Člověk sám, málo co dokáže, síla je v celku. Tak jsem velmi šťastná za Divajnkrú. Cítím vděk za to, jaké lidi jsem si pro festival našla anebo oni si našli mě. Důležité je, že se všichni navzájem inspirujeme, podporujeme a posouváme a tím pádem i celý festival, jak pevně věřím.

Původně jsem chtěla vybrat ideálně půl milionu, ale to se zatím nepovedlo. Vím, že je to (je)DNO. Platí, co není, může být 😊.

Chci se této vizi věnovat pokud možno co nejdéle a předávat tento festival jako “rodinné dědictví”. Vytvořit tradici, kulturu, něco, co přesahuje místo i čas, co nejde měřit penězi a vynaloženou energií. Chci dál tvořit prostor, kde se lidé budou scházet a předávat si “život”.

Mám tým snů - Divajnkrú. Otys je určitě “tělo” festivalu a já “duše”. Adél a její prostorová magie vás uchvátí. Vaše ouška dostanou informace i hudební lázeň od našeho Vénoše. Proudění informací uvnitř krú pomáhá vyladit Štěpánka. Dík má i Wiris za logo, které pomohl vytvořil. Věřím, že podporovatelů bude přibývat. Je toho mega, to už však musí každý sám odhalit během svojí divine přítomnosti.

“Každé otevřené srdce, otevírá srdce dalších lidí.”
Ikona telefonu.Ikona e-mailu.Ikona Facebooku.Ikona Instagramu.